Motto dňa: Ak ťa niekto miluje tak, že je ochotny obetovať sa pre každné tvoje slovo, môžeš hovoriť s skutočnej láske.
 RUBRIKY
    ~ TITULKA
    ~ Z DOMOVA
    ~ REPORTÁŽE
    ~ PORADÍME VÁM
    ~ PRE MUŽOV
    ~ PRE ŽENY
    ~ VZŤAHY A LÁSKA
    ~ ZDRAVIE
    ~ ŠPORT
    ~ Z CIEST
    ~ NEZARADITEĽNÉ
    ~ Z REDAKCIE
    ~ PRÍBEHY A BÁSNE
    ~ PORADŇA
    ~ UMENIE A HUDBA
    ~ ROMÁN
    ~ SÚŤAŽE
    ~ OD ČITATEĽOV
 
     Somarinohľadač
     
 
    ~ O ČASOPISE
    ~ PÍŠTE PRE NÁS
    ~ REKLAMA
    ~ KONTAKTY
    ~ INZERUJTE U NÁS
 
 
.. partneri a reklama ..
www.tamarin.sk
www.slovenske-sutaze.sk
Recepty na domáci chlieb a domáce pekárne chleba
nic.sk
Zverokruh.sk - horoskopy zdarma
interNETová hospůdka - hromadný blog, aneb co všechno se dá řešit u piva..
www.e-horoskopy.sk
jogise.eu - lustre, lampy, svietidlá
 
Aktualizácia: 14. 4. 2024
2 zvedavci online
 
TOPlist
nevalidne
Horoskopy - toľko o sebe ešte neviete!

BARAN (20.3 - 20.4)

Primitív - bojovný a pomstychtivý. Keďže má ťažkopádnu mentalitu asi ťažko pochopí, že o neho skutočne nestojíte. Neraz by druhým podkopol nohy, keby to vedel, čiže je to ešte aj zbabelec. Ako povolanie si často vyberá dráhu športovca alebo trénera – tam netreba rozmýšľať a v rodinnom živote ho pre istotu držte čo najďalej od peňazí - prehýri svoje aj cudzie a požičané vracia nerád. Spoločensky je nudný, celé hodiny vie skloňovať zámeno "ja". Pokiaľ je v lepšej forme, vyvoláva výtržnosti a krčmové bitky a ešte k tomu je aj prudko urážlivý.

BÝK (21.4 - 20.5)

Držgroš, pätolízač a donášač a ešte aj majetnícky egoista. Nikdy nepochopia, že ten tanier, čo chceme po nich umyť, im nezjeme. Od prírody pokrytec a pomstychtivá osobnosť. Miluje bohatstvo - bezohľadne a potajomky hromadí dočasné materiálne statky, aby sa potom mohol ostatným počas občianskej vojny vysmievať. Je egocentrikom so sadistickými sklonmi. Od detstva až po starobu terorizuje rodinu, aj keď je zdanlivo milý a dobrý. Neverí nikomu. Uzurpátor všetkých možných privilégií. Aj keď veľa nečíta, už vopred má na všetko patent a urobenú vlastnú mienku – samozrejme tú najsprávnejšiu.

BLÍŽENCI (21.5 - 20.6)

Vecné dieťa - tak intelektuálne ako aj citovo. Jediné, čo má naozaj rád je rozprávať sa o ničom a hrať v lotérii. Ukecanec, sužovaný večne utekajúcimi myšlienkami, v staršom veku tára dve na tri v mladšom dve na štyri. Často sa stáva hercom alebo spisovateľom. Svoju mienku mení častejsie ako oblečenie (okrem ponožiek), aj keď vlastne nemá žiadny názor a neznáša ani duševnú ani fyzickú námahu. Zbožňuje hostí, ale víta ich nanajvýš ak čajom a sušienkami a aj to trikrát použitými.

RAK (21.6 - 22.7)

Nepodarok. Konzervatívec a oportunista zahľadený len do seba. Jeho názor nič nezmení - či je to v oblasti vedy, alebo akejkoľvek inej oblasti. Ak uzná, že zaplátané oblečenie po dedovi je veľmi dobré, nikto ho nedonúti, aby si obliekol niečo slušné. So záľubou očierňuje všetkých a všetko, aj keď sa vydáva za tvrdého alebo tolerantného. Má rád a cení si pohodlie a svätý pokoj. Každodenné starosti v ňom vzbudzujú pocit hnusu, preto ich nenápadne hádže na krk okoliu.

LEV (23.7 - 22.8)

Už od ranného detstva má sklony k pijanstvu a bezuzdnostiam. V ostatných záležitostiach je lenivý. Jeho nebotyčná pýcha otrávi život každému a obžerstvo zruinuje každé vrecko. Ako na zlosť ani nemá sklony pribrať.Najradšej je, keď sa všetko krúti okolo neho a preto zatína zuby, učí sa a pracuje - ale iba preto, aby zaimponoval. Má neotrasiteľný pocit vlastnej veľkosti, hodnoty a neomylnosti. Aj v osobnom živote je jeho ambíciou nanajvýš oslňovať druhých a neustále prijímať ich obdiv.

PANNA (23.8 - 22.9)

Má pôvab slona a nápaditosť králika, je nevrlá a skúpa. Prehnaná pedantnosť ju robí neznesiteľnou pre akýkoľvek rodinný alebo pracovný vzťah. Nikdy neimprovizuje, vždy chladnokrvne kalkuluje. Všetko, čo hovorí a robí, je ťažké, solídne, nudné.

VÁHY (23.9 - 22.10)

Treba mať skutočnú smolu, aby sa človek narodil v znamení Váh. Dve ľavé ruky, tupý sluch aj zrak, zmysel pre humor, aj pracovné ambície v zániku. Váhy nemajú peniaze ani šťastie v láske, nedarí sa im doma ani v zamestnaní, sú neschopné zarobiť, zaimponovať, blysnúť sa vedomostami. Často píšu tklivé pamätníky.

ŠKORPIÓN (23.10 - 21.11)

Sú nebezpeční. Klamú, zrádzajú a intrigujú pre samú rozkoš z ničenia. Nešetria námahu, aby o sebe vybudovali dobrú mienku len preto, aby potom napadli úskočne, zozadu. Kariéru robia cez mŕtvoly. Ak škorpión hovorí, že si cení vaše priateľstvo, môžete si byť istí, že pred hodinou napísal udanie šéfovi. Keď slnko stojí v znamení škorpióna, rodí sa najviac zločincov. Sú démonicky inteligentní, psychopaticky dobyvační, závistliví kvôli všetkému...

STRELEC (22.11 - 21.12)

Pracovitý a tvrdohlavý mravček používajúci metódu drobných krôčikov a cielenej strely - prevažne bez efektu. Od detstva má záľubu v priateľstvách s osobami z tzv. dna. Je agresívnym optimistom, tažkopádny v partnerstve a rodičovský antitalent. V starobe obyčajne píše pamäti - vymyslené od A po Z.

KOZOROZEC (22.12 - 19.1)

Ak je to žena - potom má osobnost Xantipy. Muž je doma žandár, v práci tyran. Hundre a zadrapuje kvôli maličkostiam. Bije deti a s manželkou zaobchádza zle. Uhne iba pred fyzickou alebo psychickou prevahou. Intelektuálne je Kozorožec primitívny, bez vzletu a pomstychtivý. Nikdy nezabúda a neodpúšťa. Je zriedkavým spojením mánie veľkosti a komplexu menejcennosti s neveľkými duševnými a citovými možnosťami. Pozná hierarchiu a váži si ju, pretože ona jediná mu dáva silný základ a pocit bezpečia.

VODNÁR (20.1 - 18.2)

Nikdy nevráti požičané peniaze, ohovára blížnych a trúsi nepodstatné, ale jedovaté klebety - vždy za chrbtom. Priťahujú ho gastronomické zariadenia IV. kategórie v Hornej Dolnej len preto, že je potvorsky skúpy, za čo sa hanbí. Prevažne ryžuje na rodičoch, partneroch a deťoch.

RYBY (19.2 - 19.3)

Klamú až do takej miery, že samy strácajú orientáciu medzi pravdou a nepravdou. Ryba protirečí sama sebe, druhým luhá do očí a neustále sa vykrúca, ale nemá z toho žiaden pôžitok, robí to len zo zásady: umenie pre umenie. Ľuďmi zo znamenia Rýb sa dá najľahšie manipulovať, pretože nevedomky podliehajú rôznym vplyvom. Majú sklony k fanatizmu, stávajú sa nástrojom v rukách silnejších osobností.


 Upozornenie
Za gramatické chyby nemôžeme, lebo ich nespoznáme!

Nepáči sa Vám tento časopis? Nesúhlasíte s niečím? Pomoc je ľahká, nečítajte ho!

Páči sa Vám tento časopis? Blahoželáme! Kvety nemusíte posielať, moc nám nechutia, keby nám náhodou začali chutiť, dáme vedieť..
 
 Včerajší horoskop
znamenie baran znamenie býk znamenie blíženci znamenie rak
znamenie lev znamenie panna znamenie váha znamenie škorpión
znamenie strelec znamenie kozorožec znamenie vodnar znamenie ryby
=> ďaľšie horoskopy <=
 
 Reklama
 


 
 
 Čo dnes na večeru?
 
Pes
Pes
 
Čo k tomu dodať? Je ich aj tak veľa..
 
 Čo dnes vyparatiť?
 
Iskrivé potešenie
Iskrivé potešenie
 
Nahovorte svojho kamaráta, na novú hru "Dotkni sa všetkého, čo vidíš". O zábavu máte postarané.
 
Reklama | Pravidlá ochrany osobných údajov | Píšte pre nás | O časopise | Kontakty
Developed by J&D MEDIA (0.00368s) - Hosting by www.nic.sk - ©2024 J&D MEDIA